• Свеж
3 4 - Виолина Парична Казна Тјунери, Трајни Анти - ' Рѓа Парична Казна Тјунери Замена Метал Виолина Парична Казна Тјунери За Виолончело

3 4 - Виолина Парична Казна Тјунери, Трајни Анти - ' Рѓа Парична Казна Тјунери Замена Метал Виолина Парична Казна Тјунери За

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

3/4-4/4 Виолина Фини Тјунери, Издржливи 4 парчиња Анти-рѓа Фини Тјунери Замена Метал Виолина Парична Казна Тјунери За Целоспецификација : Тип На Ставка : Виолина Парична Казна Тјунери Материјал : Металквантитет : 4 Парчиња/сетскоп На Примена : Погоден за 3/4-4/4 целолонгина : Прибл. 4,5 см / 1,8 Во Списокот Со Пакети : 4 x Виолински Фини Тјунери Професионални додатоци За жични инструменти, финиот тјунер е дизајниран за виолончело 3/4 4/4. Користење-квалитетен метален материјал, анти- ' рѓа со одлична издржливост и стабилност. Регулаторот за фини жици е фин занает, со висок сјај кој е многу посебен, убав, необоен и лесен за совпаѓање со вашиот музички инструмент. Завртките со висока точност работат непречено, лесно се инсталираат на вашето виолончело, многу погодно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне