• Свеж
Арти-Женски Дуксер Пуловер Со Целосен Патент, До Женска Големина 3XL-Мајка На Младоженецот

Арти-Женски Дуксер Пуловер Со Целосен Патент, До Женска Големина 3XL-Мајка На Младоженецот

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Артикс-Женски Дуксер Пуловер Со Целосен Патент, До Женска Големина 3 XL-Мајка на Дуксер со Целосна Качулка На Младоженецот. 8 мл./yd2 (САД) 13.3 мл./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер. Полу-опремена контурна силуета. Необложена хауба со рамна плоча во боја. Метален патент. Преклопената ткаенина преку патент овозможува целосно предно печатење. Џебови за торбички со врзување на ребрата при отворање на џебот. Три игла шиење на хаубата, џеб отворање и појас. 1 х 1 ребро со спандекс. Артикс-Женски Дуксер Пуловер Со Целосен Патент, До Женска Големина 3 XL-Мајка на Дуксер со Целосна Качулка На Младоженецот. 8 мл./yd2 (САД) 13.3 мл./Lvd( CA), 50/50 preshrunk памук/полиестер. Полу-опремена контурна силуета. Необложена хауба со рамна плоча во боја. Метален патент. Преклопената ткаенина преку патент овозможува целосно предно печатење. Џебови за торбички со врзување на ребрата при отворање на џебот. Три игла шиење на хаубата, џеб отворање и појас. 1 х 1 ребро со спандекс. Четвртина-се сврте кон елиминирање на централниот набор. Искинете ја етикетата. Многу удобен фит за носење цел ден и вашиот дуксер со качулка се вклопува како добро сакан омилен, со модерно модерно вклопување. Супериорен материјал без пот кој делува како најдобро празно. Толку е меко што ќе се заљубите во него. Се чувствува одлично на вашата кожа и убаво завеси. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие женски дуксери со целосен патент обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Оваа Мајка на Младоженецот женски целосен џемпер со патент е за жени како суштински дуксер со патент. Ние носиме големини ДО 3 XL. овој спортски изглед со качулка со качулка со качулка можете да го носите додека одите на шопинг, теретана, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно. Тоа може да биде одличен подарок за некој, мора да го имаат руно, И Мајка На Младоженецот печати е толку трендовски да имаат. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне