• Свеж
- Црни Рамки За Слики - Прикажи Слики в Мат

- Црни Рамки За Слики - Прикажи Слики в Мат

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Американски рамен 15 Пакет - 12х16 Црни Рамки За Слики-Сплетени За Да Одговараат На Слики 8х12 Инчи или 12х16 Инчи Без Мат - Хардверот За Закачување Стакло Вклучуваше ДИЗАЈН : Елегантни црни дрвени рамки од 12х16 инчи и бели душеци без киселина со отвори од 8х12 инчи. ПРИКАЖУВА : 8х12 инчни слики во 12х16 рамки. Вистинските отвори за подлога се 7, 5х11, 5 инчи. Тие се дизајнирани да држат фотографии од 8х12 инчи на место. Препорачуваме да ги залепите фотографиите на задниот дел од душеците. ДУШЕЦИ БЕЗ БЕЛА КИСЕЛИНА : Помогнете да привлечете внимание кон рамките и да ги направите вашите слики позабележителни. Тие исто така ги штитат вашите слики од абење. ЛЕСНО СЕ МОНТИРА НА ЅИД : Дојдете со лесен за инсталирање висечки хардвер за монтирање на ѕид. Рамките можете да ги закачите вертикално или хоризонтално. ЗАШТИТНО ПАКУВАЊЕ : Американскиот Рамен разви ексклузивно комерцијално пакување кое помага да се обезбеди безбедна испорака на кревки и стаклени предмети. Нарачајте со доверба, кликнете и додајте во кошничката денес.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне