• Свеж
Саксијата руанлало Бледнее-Ретро Печатење Отпорно на Пад Анти-деформиран Сад За Растенија

Саксијата руанлало Бледнее-Ретро Печатење Отпорно на Пад Анти-деформиран Сад За Растенија

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Опис : со опремената рачка, оваа пластична саксија нема да зазема премногу простор. И има одличен изглед.Поради дизајнот на рачката, лесно е да се инсталира и можете да уживате во чувството на природа со вашето семејство.Изработен од висококвалитетно железо, тој е издржлив и одличен.Постојат три големини за вашиот choice.It погоден е за поставување цвеќиња или сочни растенија за украсување на вашиот дом.Име на ставка : Материјал За Цвеќе : Железо Карактеристики : Издржлив, убав изглед, Детали За Ракување : Големина : S, 20cm x 10cm x 12cm/7.9 "x 4.7" x 4.9 (Прибл.Големина : М, 22,5 см х 13см х 11,5 см/8,9 "х 5,1" х 4,5 " (Прибл.Големина : Л, 25см х 14см х 12,5 см/9,8 "х 5,5" х 5,7 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Саксија Со опремена рачка, оваа пластична саксија нема да зазема премногу простор. И има одличен изглед. Поради дизајнот на рачката, лесно е да се инсталира и можете да уживате во чувството на природа со вашето семејство. Изработен од висококвалитетно железо, тој е издржлив и одличен. Постојат три големини за вашиот избор. Погоден е за поставување цвеќиња или сочни растенија за украсување на вашиот дом.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне