• Свеж
Дизни Женски Вини Пух Графичка Маичка Со Кратки Ракави

Дизни Женски Вини Пух Графичка Маичка Со Кратки Ракави

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

БФФ е засекогаш на Оваа Графичка Маичка На Вини пу и Тигер. Забавна и шарена, оваа маичка што шири насмевка се вклопува токму во вашата секојдневна облека. Супер-мек, со закривен високо-низок раб, ќе ви се допадне да го поставите со кошула со копчиња или да ја носите соло. Материјал : 65% Полиестер/35% Вискоза. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина М. Фит : Опуштено. Деколте : Екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Графички напред; закривен, мало високо-ниско полите. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Вини Пу Графичка Маичка на дизни за Јуниори.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне