• Свеж
Цветни Букви Печати Анти-Лизга Дебел Тепих Кат Мат Килим За Домашна Спална Соба Декор

Цветни Букви Печати Анти-Лизга Дебел Тепих Кат Мат Килим За Домашна Спална Соба Декор

DEN 511.84

Од стока
Во продавницата

Спецификации : . Тепихот е направен од врвен материјал, кој е мек и издржлив. Неговата удобна ткаенина додава топлина и мекост во сите простории во вашиот дом. Овој удобен килим е одлично надополнување на изложениот ладен под, обезбедувајќи ви извонреден луксуз. Може да се користи украс за вашата дневна соба, спална соба итн., а исто така е најдобриот подарок за вашите деца, родители и пријатели. Име На Предметот : Тепих. Материјал : Полиестер Шерпа. Карактеристики : Цветни/Букви Печатење, Анти Лизгање, Дебели, Домашен Декор. Големина : 40см х 120см/15.75 "х 47.24", 60см х 160см/23.62 "х 62.99" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Тепих Тепихот е направен од врвен материјал, кој е мек и издржлив. Неговата удобна ткаенина додава топлина и мекост во сите простории во вашиот дом. Овој удобен килим е одлично надополнување на изложениот ладен под, обезбедувајќи ви извонреден луксуз. Може да се користи украс за вашата дневна соба, спална соба итн., а исто така е најдобриот подарок за вашите деца, родители и пријатели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне