• Свеж
Плус Големина Блузи За Жени Лето Повик V Вратот Блуза Врвот Скриј Стомакот Опуштено Се Вклопуваат Краток Ракав Врвот Маици Кошула

Плус Големина Блузи За Жени Лето Повик V Вратот Блуза Врвот Скриј Стомакот Опуштено Се Вклопуваат Краток Ракав Врвот Маици Кошула

DEN 399.84

Од стока
Во продавницата

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Ракав : 25см/9.84 " Должина : 68см/26.77". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40" Ракав : 26см/10.24 "Должина : 69см/27.17". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 27см/10.63 " Должина : 70см/27.56". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 28см/11.02 " Должина : 71см/27.95". Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 29cm/11.42" Должина : 72cm/28.35" . Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 115cm/45.28 "Ракав : 30cm/11.81 " Должина : 73cm/28.74". Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 31cm/12.20 " Должина : 74cm/29.13". Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 125cm/49.21 "Ракав : 32cm/12.60" Должина : 75cm/29.53 " Ткаенина : полиестер, изработен од мек, удобен и лесен материјал, доволно е удобен за да го носите целиот ден, ви обезбедува врвно искуство при носење. Прилика : овој класичен разноврсен врв обезбедува лесен изглед и е совршен за секоја пригода. Секојдневно носење, дом, работа, матурска, одмор, шопинг, улица и други секојдневни прилики во пролет, лето и fall. Овој врв е погоден за носење со хеланки, слаби фармерки, спортски панталони или џогери за едноставен стилски изглед.Можете исто така да го носите под капути во текот на зимата. плус големина блузи за жени јога блузи за жени резервоар за компресија врвни женски јога врвови со корсет со долги ракави за жени женски врвови женски врвови женски врвови за вежбање женски врвови летни елегантни блузи за жени женска кошула женски туника блузи за хеланки бела ками качулка женска маица гроздобер џемпер. халтер блузи за жени и2к врвни врвови за вежбање за жени врвови со туника со долги ракави за жени црни од врвовите на рамената пакет врвови за култури за жени обични блузи за тенкови за жени вежбајте врвови женска блуза женски фустани кошули и блузи за работа врвови од пеплум женски врвови за туника за хеланки женски кардигани кардигани за жени кабелски плетени џемпери жени. туника блузи за носење со хеланки секси блузи за жени матурски клуб ноќни течни врвови за жени длабоки врвови на вратот v за жени јога резервоари за жени пакет резервоари за жени основни резервоари за жени пакет тенкови блузи бели женски резервоари женски блузи за работа блуза со надуени ракави женска туника топ бели ками долги кардигани за жени плетени кардигански зимски џемпери за жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне