• Свеж
5 w 10 h 1 2 p стандарден блок на згрижувачки булсие со заоблен раб

5 w 10 h 1 2 p стандарден блок на згрижувачки булсие со заоблен раб

DEN 320.00

Од стока
Во продавницата

Надградете го вашиот трим брзо и лесно со резултатите од професионалниот изглед. Користете ги нашите столбови блокови како украсен додаток на кое било обликување на вратата и обвивка. Користени како транзициско парче или основен блок, тие се лесни за инсталирање и создавање професионален готов изглед. Димензии : 5 "W x 10" H x 1/2 "стр. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, камини, врати, мебел и повеќе. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. да се исечат, дупчат, залепат или зашрафете. Може да се користи на внатрешноста или надворешноста.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне