• Свеж
Уникатни поволни цени, женски цветни разгалени вратоврска V вратот, испукан од шифон фустан од шифон

Уникатни поволни цени, женски цветни разгалени вратоврска V вратот, испукан од шифон фустан од шифон

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Fancifule цути ќебе ова женско вклопување и фларе мини стилизирано со деколте со ниско натопување и фустан со слоевит на креп. Слатко романтичен, овој женски фустан со цветни печатени е завршен со разгорено здолниште и детално опишано со само-десно руфли и смалување. Можете да го носите со потпетици и може да биде супер разноврсна. Повод : шопинг, датира, кафуле, канцеларија, работа, забава, плажа, собирање викенд, на отворено, дневно носење, секојдневно, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи големина xs. (Висина : 5'7 ", Градите : 32 2/8 инчи, половината : 24 6/8 инчи, колк : 34 5/8 инчи, должина на рамото : 14 3/8 инчи, тежина : 111 3/8 lbs) Табела со големина на тело (во инчи) големина - гарнир на градите - гарнир на половината - hip girth - ширина на рамото - 33 - 25 - 35 1/2 - 14 3/4s - 35 - 27 - 37 1/2 -15 1/4 M 37 - 29 - 39 1/2 - 15 3/4 L - 40 - 32 - 42 1/2 - 16 3/8xl - 43 - 35 - 45 1/ 2 - 17 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени на женски цветни вратоврски вратоврски V вратот замотана од половината од шифон 100% полиестер. Увезен Лизгајте се. Машинско миење ладно со како боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне