• Свеж
8 8 'Ендура-алуминиумска колона, тркалезна вратило, не-прилагодена, флуидна, текстурална црна завршница W капитал и база

8 8 'Ендура-алуминиумска колона, тркалезна вратило, не-прилагодена, флуидна, текстурална црна завршница W капитал и база

DEN 477.60

Од стока
Во продавницата

Колоните на ендора-алуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом. Издржливи и убави, овие колони додаваат неверојатна вредност во вашиот дом. Покрај тоа, тие се практично без одржување, лесни за инсталирање и имаат можност за можности за носење на оптоварување, сите по дел од цената на традиционалните колони. Може да завиткаат 6-1/4 „тркалезни натписи или 4-1/2“ квадратни натписи. Може да се исече на точна висина. Инсталацијата за пиластер или пост за завиткување не се носи оптоварување. Практично без одржување со траен завршен палто во прав. Совршен за станбени и комерцијални апликации. Одличен избор за употреба на реновирање и нови градежни проекти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне