• Свеж
Одлична вредност дополнителна глупак во супа од кокошка супа, 10. мл

Одлична вредност дополнителна глупак во супа од кокошка супа, 10. мл

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Ништо не ги радува пупките за вкус или не го задоволува стомакот повеќе од топла чинија со пареа со голема вредност Дополнителна глупак во супа од супа од пилешко супа! Нашиот рецепт за наводнување со уста започнува со вистинско пилешко, зеленчук и билки, се одвиваат за да создадат совршен залих. Нашите тенки, нежни, збогатени тестенини од јајца обезбедуваат срдечна лажица со секој залак. Бидејќи знаеме дека никогаш не можете да имате доволно тестенини, ја натоваривме оваа супа со повеќе вкусни, џвакани тестенини од кога било досега. Зачувајте ја вашата оставата, чајната кујна со овој совршен неделник или кога ќе копнеете нешто што ве потсетува на удобностите на домот. Засилено со витамин А, витамин Ц и калциум, оваа супа е совршена и за родители и студенти кои сакаат да гарантираат дека добиваат хранлив оброк. Секоја 10,5 унца може да има само 2 грама маснотии и 90 калории. Соберете лименка со голема вредност Дополнителна глупак во супа од супа од пилешка супа денес! Производите со голема вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, висококвалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. 10.5oz може. Засилено со витамин А, витамин Ц и калциум. 2 грама маснотии. 90 калории. Вистински тестенини од пилешко и јајца. Совршено за оставата, чајната кујна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне