• Свеж
Графичка маичка за маички за маички од мажите од мажите, направете го она што го сакам, големини S-3XL, маици за мажи

Графичка маичка за маички за маички од мажите од мажите, направете го она што го сакам, големини S-3XL, маици за мажи

DEN 351.84

Од стока
Во продавницата

Покажете ја вашата loveубов кон Deadpool на Марвел со носење на машка графичка графичка кратка ракав за кратки ракави. Супер меките маички без обележја не се само модерни, туку и многу удобни. Овие на тренд графики можат лесно да се спарат со вашите омилени фармерки, џогери или шорцеви. Совршено за секоја пригода. Конструиран со удобно вклопување и мека рака чувство дека ќе биде гардероба одат за наредните години. Совршено за фановите на Марвел Демпул! Содржина на ткаенина : 100% памук. Земја на потекло : Увезен. Целата временска ткаенина. Нега на ткаенина : Машинско миење ладно - само белило од хлор кога е потребно - суво суво на ниско ниво. Моделот е 6'1 '' и носи големина М; Достапно во големини до 3 XL.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне