• Свеж
Моден случај на серија за потписи за Apple iPhone 4 4S

Моден случај на серија за потписи за Apple iPhone 4 4S

DEN 200.00

Од стока
Во продавницата

Новата серија за потписи е повеќе од случај, тоа е модна изјава. Заборавете на она што мислевте дека знаевте за линијата за потпишување на Империја! Целокупната текстура на плетена дијамант е рачно поставена, висококвалитетна, отпорна на солзи, која обезбедува дополнителен слој на издржливост и привлечност. Дизајните се ексклузивни модели на империја инспирирани од најпопуларните трендови на пистата! Не само што добивате девет стилски дизајни за случаи, туку вклучени во секој поединечен пакет е микрофибер крпа и заштитник на екранот! Можете да ја најдете целата оваа функционална мода со Империја. Моден случај на серија за потписи на империја за Apple i Phone 4/4 S : дизајни инспирирани од мода, ексклузивни за Империја. Плеска ткаенина со солза отпорна на солза. Акцентриран кренат раб, комплементарно на стилски печатење и мека гребење, почувствувана внатрешна обвивка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне