• Свеж
Чуда на нација девојки 4- & плус извезена јакна од анорак

Чуда на нација девојки 4- & плус извезена јакна од анорак

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Оваа јакна за чудо нација Анорак е одличен додаток на гардеробата на секоја девојка. Со забавни елементи и дополнителна удобност ќе ја направи секоја девојка среќна да ја има во својот плакар! Машина за перење. Везено. Функционални копчиња. Функционални џебови. Затегната половината. 100% BCI памук. Вклучете се внатре, измијте одделно, машинско миење ладно со слични бои, користете само белило од хлор кога е потребно, паѓајте суво ниско, ладно железо колку што е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне