• Свеж
Се прашувам нација бебе девојчиња пеперутка спиење n игра, големини 0м-9м

Се прашувам нација бебе девојчиња пеперутка спиење n игра, големини 0м-9м

DEN 159.68

Од стока
Во продавницата

Сето тоа е во сложеност на еден ден со овој сон, играјќи каросерија од Wonder Nation. Со разнобојни флутер, отпечатоци инспирирани од пеперутка, спиењето на ова бебе девојки, има предно затворање на поштенски патенти, што е совршено за брзи и лесни промени, истовремено одржувајќи ја и безбедна од време на спиење до време на игра. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : Затворање на предниот дел со табулаторот за гарда на брадата. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст отпечатоци. Докажано дете тешко : Супер-мекото плетено тело. Спиењето на девојчињата за бебиња, играат каросерија од чудо нација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне