• Свеж
Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ CF - црна боја со висок капацитет

Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ CF - црна боја со висок капацитет

DEN 1822.40

Од стока
Во продавницата

Касетата со висок квалитет компатибилен CF410 X тонер гарантирано да се изврши со ласерски печатачи. Го заменува оригиналниот (OEM) CF410 X тонер кертриџ. Направено од фабрика за рака со внимание на контролата на квалитетот и само со користење на компоненти со највисок квалитет за да се обезбедат отпечатоци за квалитет близу ОЕМ. Овој компатибилен за кертриџот за тонер CF410 X е произведен на истиот квалитет и спецификациите на приносот на страницата како оригиналниот бренд што го заменува. Иако овој кертриџ не е направен или одобрено од ИТ им нуди на клиентите економска алтернатива на скапите касети OEM CF410 X и е 100% загарантирано. Ова не е оригинален кертриџ за брендови, тој е компатибилен или преработен кертриџ. Оваа премија компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ CF410 X / 410 X - Црното со висок капацитет е одлична ставка по намалена цена под 40 долари што не можете да ги пропуштите. Премиум Квалитет. Категорија : повторно воспоставени / компатибилни касети. Го заменува CF410 X.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне