• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ЗЕЛЕНИ БОТАНИКИ РАБОТНИЦИ ДОМА КЛАГИФИЈА КОТИД ДИЗАЈН ГРАФИЧКИ АРТ Црна врамена уметност Artидна уметност, Дизајн од Илариа Бенедети

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ЗЕЛЕНИ БОТАНИКИ РАБОТНИЦИ ДОМА КЛАГИФИЈА КОТИД ДИЗАЈН ГРАФИЧКИ АРТ Црна врамена уметност Artидна уметност,

DEN 383.84

Од стока
Во продавницата

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 20 x 1,5 x 16 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : зелена; Вегетација; Растенија; Цветен дизајн; Графики; Образец; Природа; Цвеќе; Цвет; Лист; Астрагалус; Дома. Дизајн од Илариа Бенедети.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне