• Свеж
Најважни iPhone плус телефонски случај, овошна јамка

Најважни iPhone плус телефонски случај, овошна јамка

DEN 239.04

Од стока
Во продавницата

OTM Essentials i Phone 7/8 Plus Hybrid Clear Rugged Edge Telegn Case, овошје јамка Тешкиот телефонски случај од OTM Essentials ™, е дизајниран да го заштити вашиот телефон од испакнатини и модринки на дневната абење и солза. Дизајниран со браник на удар и направен со флексибилен материјал TPU, цврстиот раб е и траен и лесен. Вашиот телефон патува со вас секој ден, нека е стилски како и вие . густ раб за заштита на влијанието. Прецизни пресеци за пристаништа и камера.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне