• Свеж
Војна на Starвездите: Мандалоријан - С. Престон Дете минималистички постер за wallидови со пинови за притисок, 14.725 22.375

Војна на Starвездите: Мандалоријан - С. Престон Дете минималистички постер за wallидови со пинови за притисок, 14.725 22.375

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Овој трендови меѓународни „Војна на Starвездите“ : Мандалоријан - С. Престон Минималистичкиот постер на wallидот на детето е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендс Интернационал Војна на Starвездите : Мандалоријан - С. Престон Минималистички постер за wallидови со Push : Постери за трендови користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне