• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Дивиот коњ Југозападен пејзаж Кањон Клиф Фотографија Греј Рамка уметничка печатена wallидна уметност, 24х30

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Дивиот коњ Југозападен пејзаж Кањон Клиф Фотографија Греј Рамка уметничка печатена wallидна уметност, 24х30

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Нашите отпечатоци на Giclã © E внимателно се монтираат на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрвена боја со дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Лери Мекферин.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне