• Свеж
Пионерската жена Цветна quакард отворена фронт кардиган, женски

Пионерската жена Цветна quакард отворена фронт кардиган, женски

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Додадете малку декаденција и романса на која било облека со овој прекрасен отворен кардиган од пионерската жена. Прецизно детално опишано со цветен џакард печатење и отворен фронт, овој лесен вклопен кардигански слоеви над сè со леснотија и непобитен стил. Исклучиво на. Материјал : 64% полиестер/32% акрилик/2% најлон/2% спандекс. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Тежина : Средна тежина. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Предни џебови. Карактеристики : лента со ребра; Сеопфатен цветен quакард. Пионерската жена Цветна quакард го отвори предниот кардиган за жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне