• Свеж
Природа на пресврт Орангадеј, Флорида. Оз

Природа на пресврт Орангадеј, Флорида. Оз

DEN 150.08

Од стока
Во продавницата

Пијте, Orangeade, без кофеин, шише 20 мл природен пијалок со вкус на портокал со други природни вкусови. 270 калории по шише. природи-. Ве молиме, рециклирајте го пресврт на природата. Содржи сок од 1%. Низок натриум. 140 мг или помалку на 8 fl мл (240 мл). Најдобар пијалок за вкус по датум на шише. 20 fl Oz (1,25 pt) 591 ml 4141 Parklake Avenue Suite 600 Raleigh, NC 27612 Pepsi Natures Twist Orangeade 20oz.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне