• Свеж
Sofia Jeansенски женски Дајана се залепи фармерки на Палацо

Sofia Jeansенски женски Дајана се залепи фармерки на Палацо

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Пристигна тексас од датум-ноќ! Фармерките на Дајана Палацо на Софија Вергара се во право. Помислете на нив како облечен тексас со кул детали за предниот цвест и секогаш шик силуета со широко нозе. Носете ги со омилените потпетици за непобедлива изглед за работа или викенд. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¡una mezclilla más formal ha lllegado! Лос Jeansинс Палацо Дајана де Софија Вергара Естен Кон Ла Тенденсија y te of Recen una mezclilla más Elegante con un fantástico detalle cosido al frente y un un un corte siempre chic de pierna ancha. Lúcelos con tus tacones prefidos para un изгледаат необични en cualquier ocasión. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук; 26% полиестер; 14% вискоза; 1% спандекс/59% алгодон; 26% полиестер; 14% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y viste una talla 4. одговара : редовно/talle редовно. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 33,5 ”Inseam за големина 4/tiro alto; 33.5ʺ de largo de Enterepierna para la talla 4. Затворање : Затворање на копчето со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ockебови : Две џебови/dos bolsillos en la parte posterior. Карактеристики : SEAMED детали; Силуета со широк нозе; јамки на ременот; Злобна лепенка за око на задниот дел од половината/костумите де Адорно; Корте де Пјерна Анга; Презилис пара Цинтун; Parche con amuleto contra el mal de ojo en la parte posterior de la pretina. Зошто ќе го сакате тоа : Обични или облечени, овие полирани фармерки лесно ја работат својата магија/пара, изгледаат случајно, формално, естос рефинадос фармерки Лусиран Феноменалес . Дајана го задева фармерките на Палацо за жени од Софија фармерки од Софија Вергара. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне