• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Заклучена и натоварена v платно уметност по боја пекарница црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Заклучена и натоварена v платно уметност по боја пекарница црна мат, црна рамка

DEN 719.84

Од стока
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Заклучена и натоварена V“ платно уметност по пекара во боја, црна мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне