• Свеж
Лесни улични сандали со потпетици

Лесни улични сандали со потпетици

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Риза по лесна улица е исклучително дизајнирана со парфено горен што создава женски свеж изглед. Стилиран со близнак, прилагодлива тока на Slingback ќе ви помогне да ја прилагодите вашата удобност и вклопување. Лесен дно на единицата и великодушно постепена влошка за максимална удобност. Лесна надворешна плоча. Истегнете за вклопување и удобност. На тренд блок -потпетица.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне