• Свеж
Никол Милер Newујорк Данбар светло за филтрирање на панели за завеси, 50 84

Никол Милер Newујорк Данбар светло за филтрирање на панели за завеси, 50 84

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Ажурирајте го вашиот декор со обичниот, но елегантен изглед на Никол Милер Newујорк Данбар, светло за филтрирање, панели за џебни завеси. Дизајнирана со лесна, воздушна ткаенина со макрамеска трим на врвот, драпериите нудат резолуција, опуштено декоративно додавање во вашиот дом. Висат користејќи ја омилената шипка за завеси до дијаметар до 1,5 ". За соодветна полнота, панелите за завеси треба да ја мерат 2-3 пати поголема од ширината на вашиот прозорец/отворање. Панелите за завеси за светло-филтри се машини што се мијат за лесна нега. Забава и забава и забава. Стилски : Овие Никол Милер Newујорк Данбар, светло за филтрирање на шишиња, панели за завеси, нудат забавна и стилска, совпаѓачка граница на Mac Rame на текстурирана ткаенина која меко ја филтрира сончевата светлина во вашиот простор . Сет на две панели за завеси : Вклучува две (2) панели за завеси, панели за завеси, завеси, панели за завеси, панели за завеси, завеси, панели за завеси, завеси, панели за завеси, завеси, панели за завеси, завеси, панели за завеси, завеси, панели за завеси, завеси, панели за завеси, завеси, панели за завеси, завеси, панели за завеси, завеси, панели за завеси, завеси, панели за завеси, панели за завеси, Секоја мерка 50 "w x 84" l. За правилен изглед и полнота, панелите за завеси треба да измерат 2-3 пати поголема од ширината на вашиот прозорец/отварање . џеб за шипки за виси : Овие панели за завеси за филтрирање на светлина имаат џеб од шипка на. Врвот за виси што може да одговара на шипка што е со дијаметар до 1,5 инчи. и воздушните, текстурирани, светло-филтрирање драперии имаат привлечна, украсна макрамека на врвот. Оваа декоративна трим нуди обичен, опуштен изглед на вашите прозорци што се исто така елегантни . Упатства за нега : Машинско миење ладен, нежен циклус. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Тргнете се суво на ниско ниво, отстранете веднаш. Ironелезо на најниско поставување по потреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне