• Свеж
Беркли 250-двор исчезна линија за риболов, чисто злато

Беркли 250-двор исчезна линија за риболов, чисто злато

DEN 367.84

Од стока
Во продавницата

Во нашето духовно езеро, Ајова, Фабрика во САД, секоја линија на линијата Беркли е направена според највисокиот квалитет и стандардите за изведба. Нашите внатрешни научници постојано развиваат нови формули за линии за да ви ги донесат најдобрите достапни линии за риболов. Ние правиме риболов линии кои се дизајнирани за секоја техника на риболов и состојба на риболов. Беркли 250-двор исчезна линија за риболов, чиста/злато : физички ја менува бојата над водата за да можете да видите повеќе штрајкови. 100 проценти флуорокарбон останува невидлива под вода, така што рибата не може да ја види. Подобрена формула за исчезнување со 20 проценти подобра јачина на шок. Подобрена јачина на јазол. Полесно се справува. Не-апсорбирачки флуорокарбон ја одржува подводната јачина и отпорност на абразија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне