• Свеж
DesignArt 'Скандинавска шема xxi' Апстрактна панел за завеси за затемнување

DesignArt 'Скандинавска шема xxi' Апстрактна панел за завеси за затемнување

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа метална скара 3 D кругови завеса . Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба на висококвалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено на побарувачката само за вас . faux -линен ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој сив и сребрена кора на целосно и безбедно миење машини . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт. - Боја : Греј и сребро. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне