• Свеж
Ламуусаа Бебе Девојка Летни Тимови, Без Ракави Шарени Печатење Халтер Резервоарот Блузи + Копче Шорцеви Во Собата

Ламуусаа Бебе Девојка Летни Тимови, Без Ракави Шарени Печатење Халтер Резервоарот Блузи + Копче Шорцеви Во Собата

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

2 ПАРЧИЊА Бебе Девојка Летни Тимови, Без Ракави Шарени Печатење Халтер Резервоарот Блузи + Копче Шорцеви Во собата. Карактеристики : . Мека ткаенина, удобна за носење. Нежно рачно / машинско перење на студ. Висат сува. Не пеглајте/избелувајте. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Купите. Големина(см)ttttt TTT. 4 Y Ttops Должина : t26t Bust : t62 Tshors Должина : t25t Советува Возраст : t3-4 Години. 5ј t Tops Должина : t28t Bust : t65 Tshors Должина : t26, 5 t Советува Возраст : t4-5 Години. 6јTtops Должина : t30t Bust : t68 Tshors Должина : t28t Советува Возраст : t5-6 Години. 7ј t Tops Должина : t32t Bust : t71 Tshors Должина : t29, 5t Советува Возраст : t6-7 Години. Големина (инч)ttttt TTT. 4 Y Ttops Должина : t10, 24 t Bust : t24, 41 Tshors Должина : t9, 84 t Советува Возраст : t3-4 Години. 5y t Tops Должина : t11.02 t Bust : t25. 59 tshors Должина : t10. 43 t Советува Возраст : t4-5 Години. 6јt Tops Должина : t11, 81 t Bust : t26, 77 Tshors Должина : t11, 02 t Советува Возраст : t5-6 Години. 7ј t Tops Должина : t12, 60 t Bust : t27, 95 tshors Должина : t11, 61 t Советува Возраст : t6-7 Години. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Зелена, Розова. Пол : Момчиња, Девојчиња. Стил : Слатка, Секојдневен. Сезона : Fall, Пролет, Лето. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. 1 Х Панталони. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер. Мека и дише. Облеките на малите девојчиња се удобни за носење, безопасни за нежната кожа на бебето. Карактеристика : Блузи На Резервоарот : Без Ракави, вратот на оглавникот, печатење во риги. Шорцеви : Еластичен појас, копче напред, цврста боја. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : Девојки дводелни тимови, слатки и модерни. Направете вашето малечко да изгледа послатко и привлечно, истакнувајќи се во толпата. Подарок : Трендовски големи девојки облека. Тоа е прекрасен избор за подарок за вашата ќерка, внука или пријатели кои имаат бебе, се грижиме дека ќе им се допадне. Прилика : девојки летна облека, погодна за надворешна облека, како што се плажа, одмор, натпревар, фотосесии, играње надвор, семеен ден, роденден итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне