• Свеж
Gogreen Power 15 ' Продолжен Кабел За Домаќинство, Бел, 24715

Gogreen Power 15 ' Продолжен Кабел За Домаќинство, Бел, 24715

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Приклучете го вашето радио и повеќе додека заштедувате енергија користејќи Ја Зелената Моќност 16/2 15 ' Продолжен Кабел за Домаќинство. Идеален е за внатрешна употреба во канцеларија и дома. Овој бел продолжен кабел е одобрен од индустријата и е наведен ВО етл. Тешко е да се воздржите од редовна употреба. Овој кабел е долг 15' и нуди 1.625 максимални вати.Сите ги фрливме нашите предмети во ѓубре, иако секогаш пишува на пакувањето фрлете правилно. Секој сака да рециклира, но не и да го менува својот животен стил. Сакаме да ви олесниме удобно рециклирање од вашиот дом или канцеларија. Слободен Е! Внесете Ја Нашата Моќност Со Go Green code со Gogreen Power 16/2 15' Продолжен Кабел За Домаќинство, 24715 : Тежок кабел. Само за внатрешна употреба. ЕТЛ-наведени. Боја : бела. Кабелот за продолжување на напојувањето е идеален за домот или канцеларијата. 15 ' во должина. Индустријата е одобрена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне