• Свеж
Основни Основни Женски Обични Кратки Ракави Маица V - Вратот Врвот Помлад & Плус Големини

Основни Основни Женски Обични Кратки Ракави Маица V - Вратот Врвот Помлад & Плус Големини

DEN 287.84

Од стока
Во продавницата

Голем основен v - вратот маица капа ракави маици. Одлично за секоја пригода. Носете го касул или користете го за теретана, вежбање, трчање, вежбање, танцување. Совршен за слоевитост. Одлична удобна ткаенина. Мора да има суштинско значење во секоја гардероба. Основни Основни Женски Обични Кратки Ракави Маица V - Вратот Врвот Помлад & Плус Големини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне