• Свеж
Лаурет Геометриски Надворешен Тепих, Црна Слонова Коска 2, 8' 11'

Лаурет Геометриски Надворешен Тепих, Црна Слонова Коска 2, 8' 11'

DEN 576.00

Од стока
Во продавницата

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих. Дизајниран со еластичност против секојдневно абење, овој килим е совршен за области со голем сообраќај и во затворени простории и на отворено, како што се двор, дневна соба, кујна и ходници. Овој килим може да се исчисти со едноставно отстранување и овозможување да се исуши во топла добро проветрена област. Лаурет Геометриски Надворешен Тепих, Црна/ Слонова Коска 2, 8 'х 11'.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне