• Свеж
ТАПА Евт Можност 1-1 2 до 1-1 4 Чекор Надолу Опашка, 8 Должина, Полиран Хром

ТАПА Евт Можност 1-1 2 до 1-1 4 Чекор Надолу Опашка, 8 Должина, Полиран Хром

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Овој чекор надолу опашка Од Кингстон Тапа Можност Колекција ви нуди се што некогаш ќе треба во еден производ. Изграден од највисок квалитет на цврст месинг, 1-1/2 на Кингстон" х 1-1/4" со прирабничка цедалка ви гарантира врвни перформанси и долготрајна употреба. Преодниот стил со врвни професионални стандарди, оваа опашка ќе ја врати функционалноста во вашиот дом. Лесен за инсталирање и способен да одговара на повеќето стандардни отвори за одвод на кујнски мијалник, Можноста За Славина 1-1/2" до 1-1/4 "намалување на прирабничката опашка со 8" долго ви овозможува да поврзете 1-1/2" излез за цедалка со стапица 1-1/4". Достапните премиум опции за завршна обработка ги ставаат завршните допири на дизајнот на вашата кујна бидејќи можете да го координирате одводот на мијалникот со вашата славина. Висококвалитетна месинг конструкција за да ви даде долготрајна издржливост. Овој спој на лизгање од 1-1/2" х 1-1/4 "ви овозможува да ја поврзете цедилката со систем за одвод од 1-1/4". Скратен 8-7/16" должина. Вкупен дијаметар : 2-1/16" орев. Стандард 1-1/2" нпсм врска. Месинг орев и гумени мијалник вклучени. Завршницата отпорна на гребење, корозија и оцрнување нуди издржливост и години на убавина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне