• Свеж
Вангкслдд Женска Мода Секојдневен Еднобоен Долг Ракав Новогодишен Печатен Џемпер

Вангкслдд Женска Мода Секојдневен Еднобоен Долг Ракав Новогодишен Печатен Џемпер

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Женска Мода Секојдневен Еднобоен Долг Ракав Нова Година 2023 Печатен Џемперопис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths4834118cm/46.46"61cm/24.02"55.5 cm/21.85"76cm/29.92"M61036122cm/48.03"62cm/24.41"56.5 cm/22.24"77cm/30.31"L81238126cm/49.61"63cm/24.80"57.5 cm/22.64"78cm/30.71"XL101440130cm/51.18"64cm/25.20"58.5 cm/23.03"79cm/31.10"XXL121642134cm/52.76"65cm/25.59"59.5 cm/23.43"80cm/31.50" различни бои или големини можат да бидат избрани за да ги задоволат потребите на повеќето луѓе. Лесно се совпаѓа со панталони, чевли итн. Добар изглед и издржлив.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне