• Свеж
Влошки Избришете Неткаен Отстранувач На Шминка Лице Рампа Чистење На Лицето Чиста Еднократна Употреба Суво Неткаен Чистење Газа Хируршки

Влошки Избришете Неткаен Отстранувач На Шминка Лице Рампа Чистење На Лицето Чиста Еднократна Употреба Суво Неткаен Чистење Газа

DEN 135.84

Од стока
Во продавницата

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Sordity Од Пазарот Joybuy.Описр. р. пакување од 300 парчиња влошки за отстранување шминка. Мека, абсорбента, за еднократна употреба и санитарна употреба. Одлично за бришење шминка или лак. Совршена алатка за шминка за салони и домашна употреба. Усвоен од неткаен материјал, ви овозможува удобно искуство. парче ткаенина ја штити кожата од штета и чисти длабоко во исто време.R. r. Функцијаr. r. - Боја : Бела.р. - Материјал : Неткаен.р. - Големина 7,5 см : околу 7, 5х7, 5х0, 02см.р. - Големина 10см : Околу 10х10х0, 02см.р. - мека, абсорбента, за еднократна употреба и санитарна.р. - Лесен Е За преносливо носење.р. - совршена алатка за нега на кожата за салони и домашно користење.р. - совршен е за уметност на нокти, шминка, отстранување шминка и нега на кожата.р. - Усвоено од неткаен, парче ткаенина нема да ја повреди вашата кожа. Тоа е мека, абсорбента, за еднократна употреба и санитарни влошки за отстранување шминка, влошки за чистење лице, влошки за бришење лице, отстранувач на шминка, влошки за лице. Лесен е за преносливо носење. Совршена алатка за нега на кожата за салони и домашно користење. Совршен е за уметност на нокти, шминка, отстранување шминка и нега на кожата. Усвоено од неткаен, парче ткаенина нема да ја повреди вашата кожа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне