• Свеж
Рубикова Битка Картичка Игра Калај

Рубикова Битка Картичка Игра Калај

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Покажи Го-Забележи Го-Извикај! Размислете брзо - можете ли да ја најдете победничката боја? Фановите на рубик ќе уживаат во овој нов предизвик со повеќе играчи. Битката на рубик го носи предизвикот за брзо размислување на мозокот На Рубик на игра со карти со брза акција што е забавно за целото семејство. Заработете Ги Борбените Картички На Рубик со тоа што прво ќе ја извикате уникатната боја На Куби. Играчот што ги држи сите Борбени Карти На Рубик на крајот победува! Рубикова Битка Картичка Игра Калај, Од Страна На Универзитетот Игри. Содржината вклучува : 60 Битка Картички Рубик, Инструкции. За 2-6 играчи. Се препорачува за возраст од 7 и повеќе години. Произведено Во Кина. Сосема нова состојба во оригиналното пакување. Избришете ја со сува или влажна крпа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне