• Свеж
Ти Сакаш Жени Гаќи За Обликување Панталони За Кревање Прекрасен Корсет За Тело Шорцеви За Половината Гаќи За Обликување На Телото Со Висок Струк

Ти Сакаш Жени Гаќи За Обликување Панталони За Кревање Прекрасен Корсет За Тело Шорцеви За Половината Гаќи За Обликување На Телото

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Големина : С Половината : 60-70см/23,62-27,56" Препорачана тежина (КГ) : 42,5-57,5 Големина : М Половината : 73-83см/28,74-32,68" Препорачана тежина (КГ) : 57,5-67,5 Големина : Л Половината : 86-96см/33,86-37,80" Препорачана тежина (КГ) : 67,5-77,5 големина : Xl половината : 99-109cm/38,98-42,91" препорачана ТЕЖИНА (kg) : 77,5-87,5 Големина : Xxl половината : 112-122cm/44,09-48,03" препорачана тежина (kg) : 87,5-97,5 големина : xxxl половината : 125-135cm/49,21-53,15" препорачана тежина 97.5-110 женска долна облека за јога, вежбање, фитнес, СЕКАКОВ ВИД ВЕЖБАЊЕ или секојдневна употреба.Применливи луѓе : женипријатнопогодна сезона : лето, зима, пролет, aut стилски стил : Секси и шармантно ќе направи да изгледате елегантно и зачудувачки. За денот на вљубените, годишнини, долна облека партија, датум ноќи, свадба ноќи, меден месец ноќи, облека, спална соба, облека за спиење. Повод : оваа женска долна облека е за денот на вљубените,брачната ноќ,меден месец,забава за долна облека, годишнини, подарок за забава или специјални ноќи. Одлична флексибилност, погодна за сите големини, ги покажува вашите облини. Украсете го телото, нека изгледате секси и шармантно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне