• Свеж
Браун Puremi Моќ Countertop Блендер со fl оз Бпа-Слободен Пластични Мешање Стомна Во Црно

Браун Puremi Моќ Countertop Блендер со fl оз Бпа-Слободен Пластични Мешање Стомна Во Црно

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Со моќност од 1.000 вати, блендерот За Напојување Pure Mix на Браун е најмоќниот блендер на Браун досега. Запчаникот За Погон На Метална Моќност значи дека добивате и поголема издржливост и ангажман на менувачот за супериорни перформанси на мешање, истовремено поедноставувајќи го утрото со програма за смути со еден допир. Прилагодете ги вашите супи, сосови и падови со две брзини и пулс за голем број текстури од буци до мазни. Во секој случај, тврдите состојки не се совпаѓаат со овие цврсти сечила, а чистењето никогаш не било полесно бидејќи сечилата се отстранливи. Со Браун, мешањето достигна нови нивоа на леснотија и контрола, поттикнувајќи поголема креативност во вашата кујна. Countertop моќ блендер со 56 fl. оз. Бпа-слободен пластични мешање стомна. Моќноста на мешање од 1.000 вати овозможува фино мешање дури и на најтешките состојки. Металниот погон за напојување додава издржливост и подобар ангажман на менувачот за совршена мешавина со помал шум. Технологијата Power Assist автоматски ја чувствува содржината и одржува оптимална брзина. Систем за мазно кршење на сечилото за оптимални резултати од мешањето. Осветлена, запечатена контролна табла лесно брише чиста. Отстранливо мерно капаче со / патентирано отворање капка по капка. Изберете од 2 брзини за подобра контрола и изберете пулс за вистинската конзистентност. Програмата за смути со еден допир го поедноставува вашето утро. Едноставно отстранете ги сечилата од бокалот за мешање за лесно чистење. Сите отстранливи делови се безбедни за миење садови (стомна, капак, капа и систем за сечила). Практично завиткување на кабелот лоцирано под база отпорна на лизгање (3 стапки. кабел).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне