• Свеж
Инктастичен Најдобар Подарок За Производител На Палачинки Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Најдобар Подарок За Производител На Палачинки Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Маица За мали деца за готвачи на палачинки со куп палачинки прелиени со сируп и путер и НАЈДОБРА изработка на ПАЛАЧИНКИ во СВЕТОТ. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичен Најдобар Производител На Палачинки Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Јаглен 3Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. палачинки светови појадок топла колачи магацинот на путер сируп pinkinkartkids подарок дете предучилишна детска облека облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне