• Свеж
Tklpehg Летни Врвови За Жени Елек Со Кружен Врат Лесни Врвови Без Ракави Без Ракави Обични Блузи За Резервоари Трендовски Графички Маици Со Печатени Фолали Основна Ко?

Tklpehg Летни Врвови За Жени Елек Со Кружен Врат Лесни Врвови Без Ракави Без Ракави Обични Блузи За Резервоари Трендовски Графички

DEN 207.68

Од стока
Во продавницата

Добредојдовте Во Нашата Продавница Ви Посакувам среќен шопинг!Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас.Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Прилика : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Препорака За Големина На Жени : Големина XXL Големина. XX-Large НАС 12 велика БРИТАНИЈА 16 ЕУ 42 Биста 112cm/44.09" Рамо 48cm/18.90" Должина 71cm/27.95" . Табела со големини : Ние Сме азиски големина, Големината е мала, Препорачуваме 1-2 големина нагоре.(Тоа ќе биде поудобно.). Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас. Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зима. женски маици со тркалезен врат без ракави.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне