• Свеж
Автоматски Директен Фит Цртичка Панел, Одговара изберете: 1994-ФОРД МУСТАНГОТ

Автоматски Директен Фит Цртичка Панел, Одговара изберете: 1994-ФОРД МУСТАНГОТ

DEN 1439.20

Од стока
Во продавницата

Компатибилен со 1994-2004 Ford® mustang®. Овој производ не е создаден или продаден од ford®. Овој производ не е создаден или продаден од ford®.; Изработени со висококвалитетен, издржлив материјал, мешунките за Мерач На Автомат се совршено прилагодени за вашите потреби за монтирање на мерачот. Нашите мешунки беспрекорно ги интегрираат мерачите во вашето возило со инсталација без напор и оптимизирано позиционирање. Мешунките може да се насликаат за да одговараат на секој ентериер и да додадат професионален изглед!; Чистите мерачи за вклопување и завршна обработка слични НА ОЕМ не го попречуваат погледот на возачот на патот и се поставени под оптимални агли на гледање за читања на прв поглед. За употреба со 2-1/16" авто метар мерачи. Боја-За-Натпревар. Вклучува потребен хардвер за монтирање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне