• Свеж
iPhone Pro Ma Кожна Футрола Со Магсафе - Балтичко Сино

iPhone Pro Ma Кожна Футрола Со Магсафе - Балтичко Сино

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Дизајниран Од Apple за дополнување на i Phone 12 Pro Max, Кожената Футрола Со Mag Safe е прекрасен начин да му дадете дополнителна заштита на вашиот i Phone додека додавате стил.Направено од специјално исончана и готова кожа, надворешноста се чувствува мека на допир и со текот на времето развива природна патина. Куќиштето брзо се прилепува на своето место и цврсто се вклопува над вашиот i Phone без додавање на големо.Со вградени магнети кои совршено се усогласуваат со Iphone 12 Pro Max, овој случај нуди магично искуство со прицврстување и побрзо безжично полнење, секој пат. Кога ќе дојде време за полнење, само оставете го куќиштето на вашиот i Phone и прицврстете го на полначот Mag Safe или поставете го на вашиот полнач сертифициран За Чи.Како и секој случај дизајниран Со Јаболка, тој поминува илјадници часови тестирање во текот на целиот процес на дизајнирање и производство. Значи, не само што изгледа одлично, тој е изграден за да го заштити вашиот i Phone од гребнатини и капки.Овој случај е направен со висококвалитетна, еластична кожа за заштита на вашиот i Phone. Кожата е природен материјал и како фин кожен ремен, може да покажува набори, траги или патина со текот на времето. Интеракцијата со додатоците На Магсафе ќе остави мали отпечатоци (како што е прикажано на последната слика од галеријата). Ако сте загрижени за ова, ви предлагаме да користите i Phone 12 Pro Max Силиконски Случај или Јасен Случај. Стока.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне