• Свеж
Конкорд Платформа Кревет Со Отворена Нога Одбор, Повеќе Бои, Повеќе Големини

Конкорд Платформа Кревет Со Отворена Нога Одбор, Повеќе Бои, Повеќе Големини

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Помалку е секако повеќе со отворениот, симетричен дизајн На Креветот Конкорд. Иако е едноставен по раст, Конкорд Е разноврсен и може да се постави како традиционален кревет на платформа или сместен како дневен кревет. Дизајнот на Отворена Пешачка Патека влева неограничена удобност. Еко-пријателски Цврсто Тврдо Дрво со Нетоксичен Финиш. Дизајниран за Трајна Издржливост. Поддржан од комплет за решетки од тврдо дрво, основата не е потребна, душекот се продава одделно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне