• Свеж
Иопко Две Летни Комплети Широки Панталони За Нозе За Жени Обични Летни Две Облеки Резервоар За Врат Без Ракави Широки Долги Панталони Костуми Комплет Салони За Жен

Иопко Две Летни Комплети Широки Панталони За Нозе За Жени Обични Летни Две Облеки Резервоар За Врат Без Ракави Широки Долги

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

62 "Панталони Должина : 101см/39. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 450gpackage големина : 35x35x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. Лабавиот Стил На Вклопување И Основниот Дизајн Со Цврста Боја Го Прават Дуксерот Попривлечен.59" Врвови Должина : 58см/22. Големина : XL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 САД : 10 Биста : 103cm/40. ДИЗАЈН : Широки Панталони За Нозе За Жени Облечени, со висок струк, два странични џебови, лабаво вклопување, уникатен широк појас со слатки детали за странично бришење, јога панталони со џебови за жени, многу поудобно на половината, пространи опуштени дамски панталони. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Големина : XXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 САД : 12 Биста : 107cm/42.80" Панталони Должина : 103cm/40. И, исто така, носени како лабави спортски панталони со врвови за вежбање кога вежбате,фитнес,вежбање,јога и многу повеќе, добри за внатрешна и надворешна облека.17" Врвови Должина : 60см/23.брбрдеар Клиент за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Овој Врв Без Ракави Гарантира Дека Ќе Останете Ладни Во Жешкото Лето.Големина : с ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 91см/35.55 "Половината : 77cm/30.31" Врвови Должина : 62cm/24. Високите Еластични Панталони Долги На Половината Со Појас За Врвки Го Олеснуваат Соблекувањето Или Спуштањето И Ви Овозможуваат Максимална Удобност. Црна 2 Парче Облека За Жени/ Розова Појавување Сет За Жени / Морнарица Без Ракави Култура Блузи За Жени/ Вино Црвена Палацо Панталони За Жени/ Одмор Облека За Жени / Црвена Еластична Половината Панталони Во Собата За Жени / Темно Зелена Секојдневен Костум Set Elegant Две Парчиња Облека-Ова е Ласкава Облека За Жени Кои Сакаат Едноставни и Секојдневни Стилови.02 "Панталони Должина : 102см/40.83 "Панталони Должина : 100см/39. ПОВОД : Палацо Панталони За Жени Висок Струк, трендовски комбинирајте со секојдневен спортски и дневен стил, можете да ги облечете со исечен врв кога купувате,излегувате, работите или околу куќата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне