• Свеж
10к Жолто Злато Природен Розов Топаз Прстен Круг Дијамант Акцент, големина 10

10к Жолто Злато Природен Розов Топаз Прстен Круг Дијамант Акцент, големина 10

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Овој Прстен е изработен од цврсто Злато од 10к со Природни Скапоцени Камења и нагласен со Вистински Брилијантни Исечени Дијаманти. Достапно во големини од 5 до 10 со половина големини. Дизајниран од ПЈЕРА исклучиво За Габриела Голд. Овој Прстен е изработен од цврсто Злато од 10к со Природни Скапоцени Камења и нагласен со Вистински Брилијантни Исечени Дијаманти. Достапно во големини од 5 до 10 со половина големини. Дизајниран од ПЈЕРА исклучиво За Габриела Голд.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне