• Свеж
Богатствата на каролина Пуфер Риба Љубов Честитки со Коверти, 5 7

Богатствата на каролина Пуфер Риба Љубов Честитки со Коверти, 5 7

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална белешка или специјален празничен поздрав. Картичките се печатат во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 ГСМ. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден од нашите домашни или лиценцирани уметници. Богатствата На каролина а7 или 5х7 преклопена картичка. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со соодветен бел плик.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне