• Свеж
Пгерауг подароци за жени Нараквица Бангл Љубов Денот На Вљубените Свадба Невестински Накит Жени Нараквица Зелена

Пгерауг подароци за жени Нараквица Бангл Љубов Денот На Вљубените Свадба Невестински Накит Жени Нараквица Зелена

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Жените Кристална Нараквица Бенгл Љубов Свадба Накит На Вљубените Карактеристиказа : 20смислете на оваа јазол нараквица како вашата возрасна нараквица за пријателство. Купете еден за себе, а друг за вашиот најдобар пријател. Или направете ја нараквица за парови со купување втора за да ја покажете вашата љубов кон вашата подобра половина.Едноставен и елегантен дизајн, мода и тренд водечки. Количина : 1 ПАРЧИЊА Тежина : 10,6 гр Материјал : бакар Боја : како Слика Пакување : ОПП вклучуваат : 1x Нараквица Накит, Нараквици. Жените Кристална Нараквица Бенгл Љубов Свадба Накит На Вљубените Карактеристиказа : 20смислете на оваа јазол нараквица како вашата возрасна нараквица за пријателство. Купете еден за себе, а друг за вашиот најдобар пријател. Или направете ја нараквица за парови со купување втора за да ја покажете вашата љубов кон вашата подобра половина. Едноставен и елегантен дизајн, мода и тренд водечки. Количина : 1 ПАРЧИЊА Тежина : 10,6 гр Материјал : бакар Боја : како Слика Пакување : ОПП вклучуваат : 1x Нараквица.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне