• Свеж
Женски Памук Екстра Меки Ниско Намалување Перница Чорапи-Парови

Женски Памук Екстра Меки Ниско Намалување Перница Чорапи-Парови

DEN 191.84

Од стока
Во продавницата

Дополнителните Меки Памучни Чорапи на галива се дизајнирани со страст и за модата и за удобноста. Овие чорапи се направени од фин премиум мек памук за да ви донесат максимална удобност и врвен квалитет. Галива Женските Памучни Чорапи имаат засилена пета и пети за зголемена издржливост и се направени со допир на истегнување за врвна удобност. Останете удобни цел ден со овие висококвалитетни Чорапи Со Низок Крој Галива. Пакетот вклучува 3 пара. Вклучува 3 пара. Изработени од премиум мек памук. Се вклопува со удобност и нежна поддршка. Пред-намален памук. Машинско перење топло со слични бои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне