• Свеж
Франкфорд Е Данкин Ладен Кафе Вкус Желе Грав Торба

Франкфорд Е Данкин Ладен Кафе Вкус Желе Грав Торба

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Франкфорд Данкин Ладен Кафе Вкус Желе Грав за сите вас кафе и млеко луди желе грав љубовници. Вкусните вкусови вклучуваат : лешник, француска Ванила, Карамел Лате, Тост Кокос и Путер Пекан. Светот работи на Данкин, а Сега Велигден работи и На Данкин. Овие желе грав ќе бидат уникатен додаток на Вашите велигденски корпи или сад за бонбони. Купете неколку кеси бидејќи тие ќе одат брзо. Пробајте го секој вкус поединечно или измешајте-н-натпревар за да создадете свои уникатни комбинации на вкусови. Френкфордовата Торба За Грав Од Желе Со Вкус На Ледено Кафе Во Данкин, 13 унци : Грав Од Желе Со Вкус на Ледено Кафе Данкин. Вкусовите вклучуваат : Тост Кокос, Путер Пекан, Карамел Лате, лешник и француска ванила. Целогодишно уживање или совршено за полнење пластични велигденски јајца и велигденски корпи. Нето тежина 13 мл.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне