• Свеж
казка жените отворено сончање сонце шапка сите натпревар врзани двострани големи обод сонце шапка црна една големина

казка жените отворено сончање сонце шапка сите натпревар врзани двострани големи обод сонце шапка црна една големина

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Големина : Слободна Длабочина : 10см/3.94" Обем На Главата : 56-58см/22.05-22.83" Жените Отворено Сончање Сонце Шапка Сите Натпревар Врзани Двострани Големи Обод Сонце Шапка Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив За вашиот Секојдневен Материјал За носење : Полиестерски Стил : Модата,Секојдневниот Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни Повод : Секојдневно Вклопување : Одговара на големина што Добивате : дебелина на капа од 1 парче : стандард одлично за секојдневно,секојдневно,сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пол : Женска Сезона : Пролет,aut,Зима Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Хнг Или Суво На Линија Погодно За обем на главата : 56-59СМ/22.05"-23.23" Дебелина : Стандарден Пол : Жени што добивате : 1пц Шапка изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив За Вашата Дневна Сезона На носење : Пролет,aut,Зимски Материјал : Полиестер Како да се мие : Ладно Миење Раце,Хнг Или Суво секојдневен погоден за Обем на Главата : 56-58см/22.05-22.83" стил : мода,секојдневно вклопување : одговара на ГОЛЕМИНАТА одлично за секојдневно,секојдневно,сигурен сум Дека Ќе ви Се допадне! Стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни обем на длабочина на главата слободен10см/3,94"56-58см/22,05-22,83" Големина : Слобода : 10см/3,94 "обем На Главата : 56-58см/22,05-22,83" Капа;Капа. Заштита од сонце. Секојдневен; Спорт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне